Magdalena Ziółek-Wojnar

| Uniwersytet Warszawski
Magdalena Ziółek-Wojnar

Biogram

Dr Justyna Deczewska i Magdalena Ziółek-Wojnar - wykładowczynie języka rosyjskiego w Centrum Nauczania Języków Obcych Uniwersytetu Warszawskiego. Praktykujące nauczycielki i egzaminatorki na wszystkich poziomach kształcenia językowego. Pasjonatki nauczania i uczenia się przez całe życie, uczestniczki konferencji i programów w ramach Erasmus+. Pomysłodawczynie Letniej Akademii Nauczyciela Języka Rosyjskiego UW. Justyna jest współautorką podręcznika „Prosto klass”, Magda koordynowała erasmusowy projekt “FAB” na UW. Obie uwielbiają rower, jogę i dalekie podróże.


Co ma wspólnego nauczyciel 2.0 z linoskoczkiem? - czyli jak znaleźć balans pomiędzy nowoczesnym a tradycyjnym, efektywnym i efektownym na lekcji języka obcego

dr Justyna Deczewska & Magdalena Ziółek Wojnar

Uczestnicy sesji dowiedzą się jak umiejętnie wykorzystywać AI w nauce języka obcego, jak nie zatracić się w gąszczu dostępnych narzędzi, jak sprawić, żeby lekcja była efektowna, ale i efektywna oraz jak czuć się bezpiecznie i komfortowo w pracy z AI.
Podczas warsztatów prowadzący przedstawią przykłady z własnej praktyki nauczycielskiej:
- w jaki sposób zintegrować grupę,
- jak nauczyć uczniów mądrze korzystać z nowych technologii,
- jak uniknąć nadużyć ze strony uczniów,
- jak umiejętnie połączyć tradycyjne sposoby pracy z nową rzeczywistością edukacyjną,
- jak trafić do pokolenia “Z”, będąc ciągle sobą 🙂.
Czasami nowe technologie nas zachwycają, czasami wprowadzają w zagubienie lub przerażenie. Są tym, co pragniemy ujarzmić i wykorzystywać własnych celów zawodowych. Zapraszamy na warsztat, w którym podzielimy się swoimi pomysłami i wymienimy z uczestnikami doświadczeniem.

© 2023 Stowarzyszenie PASE. Wszelkie prawa zastrzeżone.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram