Marta Fiećko-Zawadzka

Marta Fiećko-Zawadzka

Marta Fiećko-Zawadzka

Absolwentka Iberystyki na Uniwersytecie Warszawskim, lektor języka angielskiego, hiszpańskiego i niemieckiego, od 2007 roku metodyk i właścicielka Szkoły Językowej New Effect w Warszawie, trener nauczycieli. Pasjonatka praktycznego nauczania dzieci, młodzieży i dorosłych. Zwolenniczka bezpodręcznikowej edukacji, autonomii ucznia oraz wykorzystywania różnych metod motywacji w trakcie zajęć. Miłośniczka tworzenia ciekawych i inspirujących zajęć dla kursantów oraz nauczycieli….

Absolwentka Iberystyki na Uniwersytecie Warszawskim, lektor języka angielskiego, hiszpańskiego i niemieckiego, od 2007 roku metodyk i właścicielka Szkoły Językowej New Effect w Warszawie, trener nauczycieli. Pasjonatka praktycznego nauczania dzieci, młodzieży i dorosłych. Zwolenniczka bezpodręcznikowej edukacji, autonomii ucznia oraz wykorzystywania różnych metod motywacji w trakcie zajęć. Miłośniczka tworzenia ciekawych i inspirujących zajęć dla kursantów oraz nauczycieli. Trener językowy z powołaniem…dowód? Urodziny obchodzi w Dzień Nauczyciela!

Nie ma rzeczy oczywistych, czyli jak efektywnie komunikować się z pokoleniem Z?

Jednym z największych wyzwań w dzisiejszym świecie opanowanym przez technologię jest komunikacja międzyludzka. Zajęcia online, przebodźcowanie naszych kursantów oraz ogólny zwyczaj komunikowania się poprzez maile zamiast twarzą w twarz potrafi mieć negatywne
skutki nie tylko w naszych relacjach nauczyciel‐uczeń, ale również w życiu szkolnym i prywatnym naszych kursantów. Jak pomóc im i nam zapanować nad tym chaosem? Zapraszam na moją sesję, podczas której przedstawię Wam parę sprawdzonych sposobów na efektywne komunikowanie się z pokoleniem Z, motywowanie i zwiększanie zaangażowania kursantów podczas zajęć. Dowiecie się również co ma z tym wszystkim wspólnego empatia, rozpoznawanie potrzeb i parafraza, a także dlaczego należy pamiętać o tym, że nie ma rzeczy oczywistych.