Marta Fiećko-Zawadzka

Marta Fiećko-Zawadzka

Marta Fiećko-Zawadzka

Absolwentka Iberystyki na Uniwersytecie Warszawskim, lektor języka angielskiego, hiszpańskiego i niemieckiego, od 2007 roku metodyk i właścicielka Szkoły Językowej New Effect w Warszawie, trener nauczycieli. Pasjonatka praktycznego nauczania dzieci, młodzieży i dorosłych. Zwolenniczka bezpodręcznikowej edukacji, autonomii ucznia oraz wykorzystywania różnych metod motywacji w trakcie zajęć. Miłośniczka tworzenia ciekawych i inspirujących zajęć dla kursantów oraz nauczycieli….

Absolwentka Iberystyki na Uniwersytecie Warszawskim, lektor języka angielskiego, hiszpańskiego i niemieckiego, od 2007 roku metodyk i właścicielka Szkoły Językowej New Effect w Warszawie, trener nauczycieli. Pasjonatka praktycznego nauczania dzieci, młodzieży i dorosłych. Zwolenniczka bezpodręcznikowej edukacji, autonomii ucznia oraz wykorzystywania różnych metod motywacji w trakcie zajęć. Miłośniczka tworzenia ciekawych i inspirujących zajęć dla kursantów oraz nauczycieli. Trener językowy z powołaniem…dowód? Urodziny obchodzi w Dzień Nauczyciela!

On & off – czyli jak wprowadzić stacjonarne zajęcia na lekcję online?

Edukacja online jest już obecna na całym świecie od wielu lat, natomiast wciąż budzi pewien niepokój wśród nauczycieli, którzy przyzwyczaili się do zajęć offline i czują się podczas nich jak ryba w wodzie. Gdy przychodzi do prowadzenia lekcji online, pojawiają się obawy, że trzeba będzie zrezygnować z ulubionych zadań i ćwiczeń stacjonarnych kursantów. Nic bardziej mylnego! Zajęcia online dają nowe życie znanym i uwielbianym grom oraz materiałom wykorzystywanym dotychczas w szkolnej sali. Jak wprowadzić elementy lekcji offline do świata edukacji online?  Podzielę się z Wami sprawdzonymi i przetestowanymi przeze mnie sposobami, które będziecie mogli wykorzystać na własnych zajęciach.