Paulina Dolęga

Paulina Dolęga

Biogram

Od 2012 roku aktywna nauczycielka języka angielskiego, specjalizująca się w pracy z młodzieżą i dorosłymi. Trenerka nauczycieli i prelegentka konferencji metodycznych. Autorka materiałów dydaktycznych dla nauczycieli języków obcych. Właścicielka firmy edukacyjnej oraz witryny paulinadolega.com, w sieci jako „Dolanguage Paulina Dolęga”. Pasjonatka rozwoju i entuzjastka prostych rozwiązań, miłośniczka metod efektywnego uczenia (się) i praktycznych pomysłów na inspirujące zajęcia językowe.


Sztuka konwersacji - z, o i dzięki AI

Jak pisać komendy by efektywnie wykorzystać sztuczną inteligencję? Czy model językowy zastąpi mnie jako nauczyciela? Czego czat za mnie NIE zrobi? W jaki sposób z pomocą AI przygotuję angażujące zajęcia językowe?
Na wszystkie powyższe pytania odpowiem podczas sesji, pokażę konkretne i praktyczne pomysły na tworzenie prawdziwie wyjątkowych zajęć językowych ze szczególnym uwzględnieniem zadań konwersacyjnych.

© 2023 Stowarzyszenie PASE. Wszelkie prawa zastrzeżone.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram