Agnieszka Bilska

Agnieszka Bilska

Biogram

Superbelferka, laureatka konkursu dla nauczycieli języka angielskiego - Pearson ELT Teacher Award 2017, autorka publikacji i warsztatów dla nauczycieli, m.in. w projektach: "Lekcja: Enter" i "Korki TV". Trenerka w programie Asy Internetu. Prowadzi na Facebooku fanpage "Gamifikacja Edu" poświęcony grom i gamifikacji w edukacji. Absolwentka kierunku User Experience Design na SWPS w Katowicach.


Gamifikacja (i gry) w nauczaniu języków. Korzyści, wyzwania, dobre praktyki

Prezentacja poświęcona będzie innowacyjnemu podejściu do nauczania języka angielskiego za pomocą gamifikacji. Podczas prezentacji skupimy się na analizie, w jaki sposób elementy charakterystyczne gier, takie jak poziomy, nagrody i wyzwania, mogą stanowić skuteczną motywację dla uczniów do aktywnego uczestnictwa w procesie nauki języka angielskiego. Przedstawimy konkretne przypadki zastosowania gamifikacji w różnych kontekstach edukacyjnych oraz dokładnie omówimy korzyści płynące z tego podejścia, takie jak zwiększone zaangażowanie uczniów, lepsze utrwalenie materiału oraz rozwój umiejętności komunikacyjnych. 

© 2023 Stowarzyszenie PASE. Wszelkie prawa zastrzeżone.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram