Sponsor główny

Sponsor główny

Experts together

Cambridge University Press to najstarsze wydawnictwo na świecie. Jesteśmy znani przede wszystkim z podręczników do nauki języka angielskiego oraz publikacji metodycznych przeznaczonych dla nauczycieli.

Skutecznie łączymy znajomość polskiego systemu szkolnictwa z doświadczeniem najlepszych polskich i międzynarodowych ekspertów. Współpracujemy z najlepszymi autorami, metodykami i redaktorami w dziedzinie nauczania języka angielskiego. Oferujemy szeroki wybór nowoczesnych kursów dla różnych poziomów wiekowych i językowych.

W ofercie posiadamy także materiały przygotowujące do egzaminów Cambridge English Qualifications. Są to jedyne materiały tego typu. Łączą wiedzę i umiejętności dwóch zespołów: Cambridge Assessment English, tworzącego testy i egzaminy oraz Cambridge University Press, odpowiedzialnego za materiały do nauczania angielskiego.

Nasze publikacje egzaminacyjne oznaczone są wspólnym logo ‘Cambridge’ oraz tarczą z napisem Official Cambridge Exam Preparation. Oto kilka z takich publikacji:

Jeśli są Państwo zainteresowani podręcznikami Cambridge University Press, zachęcamy do kontaktu pod adresem mailowym poland@cambridge.org. Na Państwa prośbę możemy przesłać eSample, czyli elektorniczną i pełną wersję wybranego tytułu w formacie pdf, którą można przeglądać przez 90 dni. Dzięki temu zapoznają się Państwo z treścią podręcznika i dowiedzą się, czy sprawdzi się podczas Państwa lekcji.

Naszym oficjalnym partnerem w Polsce jest Grupa PWN. Zespół Konsultantów Językowych PWN udzieli Państwu pełnych informacji o ofercie wydawniczej, materiałach dydaktycznych oraz przyjmie zamówienia handlowe i pomoże Państwu w realizacji oferty gratisowej. Dane kontaktowe do konsultantów znajdą Państwo na stronie https://bitly.com/kontaktPWN.

Cambridge Assessment English już od ponad stu lat tworzy testy i egzaminy Cambridge English, czyli Cambridge English Qualifications, które pozwalają potwierdzić poziom znajomości języka angielskiego uzyskaniem międzynarodowych certyfikatów Cambridge, które są uznawane przez ponad 25 000 instytucji, uczelni i pracodawców na całym świecie. Do sesji egzaminacyjnych można przystępować przez cały rok, w ponad 130 krajach.

Cambridge English Qualifications to egzaminy ogólne, pośród nich, najbardziej znany na świecie egzamin językowy: B2 First, kiedyś nazywany FCE oraz egzaminy dla szkół, a także testy dla najmłodszych uczniów.

Dla nas uczenie się języka angielskiego to coś więcej niż tylko testy i egzaminy. To przede wszystkim rozwijanie umiejętności językowych i nabieranie pewności siebie w posługiwaniu się językiem obcym w różnych sytuacjach życiowych. Tworzymy Cambridge English Qualifications z myślą o nauce języka, dzięki czemu przygotowując się do swojego testu lub egzaminu, można uczyć się języka angielskiego lepiej i bardziej efektywnie.

Zadania egzaminacyjne oparte są na codziennym i praktycznym angielskim. Do każdego z testów i egzaminów są dostępne bezpłatne materiały przygotowujące pozwalające nauczycielom planować naukę języka w sposób bardzo klarowny, określając poziomy zaawansowania, jednocześnie przygotowując ciekawe lekcje i motywując uczniów do dalszej nauki języka.

Dzięki specjalnie przygotowanym materiałom dla szkół (językowych) oraz wsparciu metodycznemu, a także wskazówkom i poradom Cambridge English, każda szkoła (językowa) może rozpocząć przygotowywanie swoich uczniów do Cambridge English Qualifications, a następnie uzyskać status Preparation Centre i w ten sposób wyróżnić swoją szkołę, dołączając do międzynarodowej społeczności szkół współpracujących z Cambridge Assessment English.

Już teraz zapraszamy do sięgnięcia po bezpłatne materiały, przewodniki, wskazówki i specjalnie sesje webinariów, przygotowane specjalnie, aby pomóc uczniom i nauczycielom w powrocie do nauki w szkole, zarówno w klasie, jaki i w ramach lekcji online. A wszystkich, którzy chcieliby oferować przygotowanie do Cambridge English Qualifications w swojej szkole (językowej), zapraszamy do zapoznania się z informacjami wyjaśniającymi, jak i dlaczego warto uzyskać status Preparation Centre dla szkoły.

Naszym zdaniem, przy odpowiednim wsparciu, nauka języka angielskiego może być naprawdę fascynującą podróżą, dla uczniów i nauczycieli oraz rodziców, na każdym etapie, kroku po kroku, rozwijając znajomość języka!