Monika Sobolewska

Monika Sobolewska

Monika Sobolewska

Lang LTC

Monika Sobolewska uczy języka angielskiego od 2008 roku. Jest absolwentką uniwersytetu Warszawskiego, Dos-ELTea Teacher Trainer Academy 3.0 oraz posiadaczką certyfikatu Cambridge CELTA (Certificate in Teaching English to Speakers of Other Languages). Uczyła w szkołach w Warszawie, Białymstoku i Eastbourne (UK). Pracuje głównie z nastolatkami i osobami dorosłymi. Obecnie jest nauczycielką i metodykiem w Lang LTC,…

Monika Sobolewska uczy języka angielskiego od 2008 roku. Jest absolwentką uniwersytetu Warszawskiego, Dos-ELTea Teacher Trainer Academy 3.0 oraz posiadaczką certyfikatu Cambridge CELTA (Certificate in Teaching English to Speakers of Other Languages). Uczyła w szkołach w Warszawie, Białymstoku i Eastbourne (UK). Pracuje głównie z nastolatkami i osobami dorosłymi. Obecnie jest nauczycielką i metodykiem w Lang LTC, gdzie na wewnętrznych warsztatach chętnie dzieli się swoimi pomysłami na efektywne nauczanie języków obcych. Prywatnie pasjonuje się podróżowaniem i rozwojem osobistym.

Bądź bohaterem pokolenia Z, czyli o tym, jak na zajęciach językowych uczyć dbania o siebie

Pokolenie Z to pokolenie definiowane przez zespolenie z technologiami, to ludzie, którzy swoje życie realizują w dużej części w przestrzeni wirtualnej. Ale to dalej ludzie… z ducha i ciała, które co raz bardziej domagają się równowagi i przeciwdziałania ujemnym skutkom zanurzenia w rzeczywistości online.

To także pokolenie, które z jednej strony samo odkrywa rzeczywistość, a z drugiej strony czuje się bezpiecznie z mądrym, doświadczonym ekspertem w pobliżu. Czy nauczyciel języka obcego ma szansę ma szansę stać się dla Zetek takim nawigatorem po cienkiej linie równowagi dla ciała i umysłu?

Pokażemy jak samemu nie zastygnąć przed ekranem komputera lub smartfona mentalnie i fizycznie oraz jak będąc nauczycielem języka obcego nauczyć Zetki balansować miedzy technologią, a własnym dobrostanem i tym samym wyposażyć ich w prawdopodobnie najważniejszą  umiejętność współczesnego świata.