Karolina Maliszewska

Karolina Maliszewska

Karolina Maliszewska

Oxford University Press

Jestem absolwentką archeologii i filologii angielskiej na UMK w Toruniu. Wiele lat temu zawodowo związałam się z Oxford University Press, w którym pracuję jako konsultant metodyczny ds. nauczania języka angielskiego Od równie wielu lat nauczam języka angielskiego, ze szczególnym upodobaniem dzieci i nastolatki. Prywatnie i zawodowo jestem wielką orędowniczką wolnej edukacji opartej na budowaniu relacji …

Jestem absolwentką archeologii i filologii angielskiej na UMK w Toruniu. Wiele lat temu zawodowo związałam się z Oxford University Press, w którym pracuję jako konsultant metodyczny ds. nauczania języka angielskiego Od równie wielu lat nauczam języka angielskiego, ze szczególnym upodobaniem dzieci i nastolatki. Prywatnie i zawodowo jestem wielką orędowniczką wolnej edukacji opartej na budowaniu relacji  i tworzeniu uczącej się społeczności, niedyrektywności w nauczaniu oraz komunikacji wolnej od przemocy i nacisku.
Głęboko wierzę, że edukacja wymaga zmiany, zmiany ukierunkowanej na rozwój pozaakademickich jej obszarów: sfery społecznej i emocjonalnej. Jak to zrobić w szkole? To temat, który chciałabym poruszyć na moim seminarium. Zapraszam serdecznie.