Magdalena Ziółek-Wojnar

Magdalena Ziółek-Wojnar

Magdalena Ziółek-Wojnar

Dr Justyna Deczewska i Magdalena Ziółek-Wojnar – wykładowczynie języka rosyjskiego w Szkole Języków Obcych Uniwersytetu Warszawskiego. Praktykujące nauczycielki i egzaminatorki na wszystkich poziomach kształcenia językowego. Pasjonatki nauczania i uczenia się przez całe życie, uczestniczki konferencji i programów w ramach Erasmus+. Justyna jest współautorką podręcznika „Prosto klass”, Magda koordynowała erasmusowy projekt “FAB” na UW. Obie uwielbiają…

Dr Justyna Deczewska i Magdalena Ziółek-Wojnar – wykładowczynie języka rosyjskiego w Szkole Języków Obcych Uniwersytetu Warszawskiego. Praktykujące nauczycielki i egzaminatorki na wszystkich poziomach kształcenia językowego. Pasjonatki nauczania i uczenia się przez całe życie, uczestniczki konferencji i programów w ramach Erasmus+. Justyna jest współautorką podręcznika „Prosto klass”, Magda koordynowała erasmusowy projekt “FAB” na UW. Obie uwielbiają rower, jogę i dalekie podróże.

Co nam zostało z tamtych lat, czyli elementy nauczania zdalnego wykorzystywane w nauczaniu tradycyjnym

Justyna Deczewska & Magdalena Ziółek-Wojnar

W jaki sposób lockdown przewartościował proces dydaktyczny? Czy powrót do sali lekcyjnej przekreśla stosowanie praktyk wypracowanych podczas nauczania zdalnego? Czy prawdą jest, że uczniowie są przebodźcowani cyfrowo? Celem sesji jest znalezienie odpowiedzi na powyższe pytania, przedstawienie subiektywnego przeglądu narzędzi wykorzystywanych podczas nauki zdalnej, które znajdują zastosowanie w sali oraz odnalezienie klucza doboru metod i technik nauczania do stale zmieniającej się sytuacji w oświacie.