Edyta Madej

Edyta Madej

Edyta Madej

Trener Umiejętności Poznawczych, Technik Pamięciowych i Myślenia Wizualnego i Kreatywnego, Moderator Design Thinking. Wykładowca na studiach podyplomowych: Wyższa Szkoła Komunikowania, Politologii i Stosunków Międzynarodowych w Warszawie – Pedagogika oraz Wyższa Szkoła Europejska w Krakowie – E-learning: Projektowanie i wdrażanie. Twórca materiałów edukacyjnych, sketchnoter, illustrator, Graphic Recorder. Moc myślenia Wizualnego wykorzystuje w szkoleniu edukatorów (wszystkich szczebli edukacji),…

Trener Umiejętności Poznawczych, Technik Pamięciowych i Myślenia Wizualnego i Kreatywnego, Moderator Design Thinking. Wykładowca na studiach podyplomowych: Wyższa Szkoła Komunikowania, Politologii i Stosunków Międzynarodowych w Warszawie – Pedagogika oraz Wyższa Szkoła Europejska w Krakowie – E-learning: Projektowanie i wdrażanie. Twórca materiałów edukacyjnych, sketchnoter, illustrator, Graphic Recorder.

Moc myślenia Wizualnego wykorzystuje w szkoleniu edukatorów (wszystkich szczebli edukacji), dzieci, młodzieży, dorosłych. Jej głównym założeniem jest skuteczne zarządzanie informacją, a myślenie wizualne jest dla niej naturalnym mechanizmem, który ułatwia przyswajanie, przetwarzanie i zapamiętywanie.

Dodatkowo tworzy i uczy jak konstruować  materiały np. w postaci prezentacji multimedialnych, infografik, filmów whitebordowych, sketchnotek, Pigułek Wiedzy, które wykorzystywane są np. w celach szkoleniowych, edukacyjnych lub podczas wystąpień, webinarów i pomagają usprawnić przekaz informacji.

Współpracuje jako konsultant w zakresie zarządzania zasobami wiedzy z zastosowaniem nowych technologii. Jest zwolenniczką jak najefektywniejszego połączenia zasobów tradycyjnej edukacji z rozwiązaniami on-line.

Jak moc Myślenia Wizualnego przekłada się na pamięć, kreatywność i radość w procesie nauczania?

Na naszej sesji zaproszę Państwa do bezkresnego świata Myślenia Wizualnego, gdzie poczujemy i zobaczymy jak proste wizualizacje, poszerzają perspektywę myślenia logicznego i kreatywnego. W tej godzinnej podróży dowiemy się:

  • czym jest Myślenie Wizualne i gdzie można je zastosować,
  • jak sprawić, by mózgowi chciało się więcej i efektywniej,
  • jak notatki wizualne zwielokrotniają zapamiętywanie,
  • jakie proste triki rysunkowe usprawniają wizualizację myśli i jak stworzyć z nich genialny przekaz,
  • jak za pomocą kilku kształtów narysować wszystko,
  • jak uczniowie i nauczyciele języków obcych korzystają z mocy Myślenia Wizualnego.

Jedyne czego będziemy potrzebować w tej podróży,  to Państwa zaangażowanie, pozytywną energię, kilka kartek i co coś do bazgrolenia 😉. Mam nadzieję, że rozgoszczą się Państwo w tej krainie już na stałe!