Łukasz Krasoń

Łukasz Krasoń

Łukasz Krasoń

Mówca motywacyjny, autor, członek SPM, „spełniający się marzyciel”. Życie Łukasza szybko nabrało tempa. W wieku 7 lat wylądował na wózku inwalidzkim. Wtedy też zaczął wykształcać i praktykować to co dzisiaj jest inspiracją dla tysięcy ludzi czyli: odwagę, wiarę w siebie, cierpliwość, upór, pomysłowość, umiejętność pozytywnego myślenia. W roku 2011 zakochał się i wyprowadził do Barcelony….

Mówca motywacyjny, autor, członek SPM, „spełniający się marzyciel”. Życie Łukasza szybko nabrało tempa. W wieku 7 lat wylądował na wózku inwalidzkim. Wtedy też zaczął wykształcać i praktykować to co dzisiaj jest inspiracją dla tysięcy ludzi czyli: odwagę, wiarę w siebie, cierpliwość, upór, pomysłowość, umiejętność pozytywnego myślenia.

W roku 2011 zakochał się i wyprowadził do Barcelony. W tamtym okresie Łukasz odkrył misję swojego życia i nowy zawód zarazem. Stał się mówcą motywacyjnym. Po powrocie do Polski w październiku 2012 roku zaczął realizować swoją wizję – więcej zmotywowanych ludzi w Polsce i na świecie. Przemawiał na jednej scenie m.in. z Brianem Tracy, Jurkiem Owsiakiem, Jackiem Walkiewiczem czy Kevinem Hoganem.