Sebastian Kotów

Sebastian Kotów

Sebastian Kotów

Praktyk, badacz, wykładowca akademicki. Swoja karierę rozpoczynał od pracy w finansach i bankowości. W kolejnych latach zajął się doradztwem strategicznym, szkoleniami badaniami i popularyzowaniem psychologii w biznesie. W ciągu ostatnich 20 lat pracował w 13 krajach na świecie piastując funkcje eksperckie i menedżerskie – członka zarządu i prezesa w międzynarodowych firmach z branży szkoleniowo-doradczej –…

Praktyk, badacz, wykładowca akademicki. Swoja karierę rozpoczynał od pracy w finansach i bankowości. W kolejnych latach zajął się doradztwem strategicznym, szkoleniami badaniami i popularyzowaniem psychologii w biznesie. W ciągu ostatnich 20 lat pracował w 13 krajach na świecie piastując funkcje eksperckie i menedżerskie – członka zarządu i prezesa w międzynarodowych firmach z branży szkoleniowo-doradczej – Brian Tracy International, FranklinCovey czy Door Group S.A.

Obecnie pełni rolę CEO firmy szkoleniowo-doradczej – Institute of Behavioral Design, jest partnerem w firmie badawczej Neurohm i wykładowcą psychologii zarządzania na Akademii Leona Koźmińskiego na studiach MBA.

Autor 3 bestsellerów z obszaru rozwoju osobistego, psychologii i zarządzania. Dwa z nich napisał z uznanym światowym autorytetem biznesu – Brianem Tracy. Ostania książka -„Matematyka Zaufania” została wydana w kwietniu 2018 r. W ciągu ostatnich kilku lat prowadził badania i projekty doradcze dla przedstawicieli ponad 80 firm z 21 krajów świata.

Smart Work – Jak nie tracić, utrzymać i wzmacniać motywację w czasach niepewności

Ostanie miesiące kompletnie wywróciły do góry nogami dotychczasowe metody pracy.  Przeżywamy różne emocje, z którymi nie zawsze potrafimy sobie radzić. Doświadczamy wyzwań w pracy i w życiu rodzinnym. Przed nami nowe zadanie – reorganizacji priorytetów, adekwatnego dostosowanie się do zmian i planowania wielu aktywności od nowa.

  • Jak wzmacniać motywację swoją i innych?
  • Jak nie popadać w bezradność i pasywność?
  • Jak zachować pozytywne nastawienie?
  • Jak redukować lęk i niepewność?
  • Jak działać z dyscypliną i wytrwałością?