Katarzyna Drausal

Katarzyna Drausal

Katarzyna Drausal

Nauczyciel języka angielskiego i niemieckiego, certyfikowany trener wspomagania pracy szkoły, prezes Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Niemieckiego o/ Trójmiasto. Entuzjastka innowacyjnych metod pracy na lekcji. Ekspertka w zakresie wykorzystania nowoczesnych technologii w nauczaniu. W swojej pracy zwraca uwagę na kształtowanie kompetencji przyszłości. Organizatorka wielu onlinowych wydarzeń dla nauczycieli. Laureatka nagrody Edukator Roku: edycja online. Interaktywny zeszyt…

Nauczyciel języka angielskiego i niemieckiego, certyfikowany trener wspomagania pracy szkoły, prezes Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Niemieckiego o/ Trójmiasto. Entuzjastka innowacyjnych metod pracy na lekcji. Ekspertka w zakresie wykorzystania nowoczesnych technologii w nauczaniu. W swojej pracy zwraca uwagę na kształtowanie kompetencji przyszłości. Organizatorka wielu onlinowych wydarzeń dla nauczycieli. Laureatka nagrody Edukator Roku: edycja online.

Interaktywny zeszyt

Podczas tej sesji uczestnicy dowiedzą się jak pracować, ćwiczyć i notować z uczniami w trakcie zajęć z wykorzystaniem laptopa lub smartfona oraz dostępnych platform i stron. Poznane narzędzia zapewniają możliwość pracy zarówno podczas tradycyjnej stacjonarnej nauki jak i zdalnej!
1. Wstęp ‐ korzyści interaktywnych notatek i ćwiczeń
2. Omówienie platform i ich zastosowanie w kierunku interaktywnego zeszytu:
– Google Docs
– Swiftscribo
– Wizer.me
– Liveworksheets
– Edytowalny PDF