Bartłomiej Janiak

Bartłomiej Janiak

Bartłomiej Janiak

Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego- Wydział Filologiczny oraz Akademii Leona Koźmińskiego na kierunku Coaching profesjonalny- metody i praktyka. Trener oraz coach obszarów życia zawodowego i prywatnego, od ponad 10 lat związany z rynkiem edukacji, metodyki nauczania i wdrażania rozwiązań cyfrowych. Swoje doświadczenie zdobywał pracując jako lektor języka angielskiego, doradca do spraw kluczowych klientów i specjalista do spraw…

Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego- Wydział Filologiczny oraz Akademii Leona Koźmińskiego na kierunku Coaching profesjonalny- metody i praktyka. Trener oraz coach obszarów życia zawodowego i prywatnego, od ponad 10 lat związany z rynkiem edukacji, metodyki nauczania i wdrażania rozwiązań cyfrowych. Swoje doświadczenie zdobywał pracując jako lektor języka angielskiego, doradca do spraw kluczowych klientów i specjalista do spraw rozwoju nowego biznesu. Prelegent licznych konferencji metodycznych: Edunation, PASE, IATEFL, E-learning Fusion. Jako trener prowadzi warsztaty m.in. na Uniwersytecie Humianistycznospołecznym, Politechnice Rzeszowskiej, Politechnice Warszawskiej, Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie z zakresu psychologii zmiany, kreatywności, inteligencji emocjonalnej, komunikacji i zarządzania stresem. Wolontariusz w fundacji Dr Clown, gdzie pracuje z osobami dorosłymi ułatwiając im powrót do zdrowia fizycznego i psychicznego.

O odporności słów kilka

– A może to jest taka nasza nowa normalność? Zapytał.
– Co Ty mówisz!? To na pewno nie jest normalność. Rzeczywistość, która jest niestabilna, pełna wydarzeń, które mogą nas zaskoczyć, powalić, przeżuć i wypluć ledwo żywych. Nie! Z pewnością to nie świat, w którym ja funkcjonuję. A gdyby jednak to był ten świat, to z moich znajomych tylko Eryk to ogranie. Odziedziczył tę – jak jej tam – „twardość” po dziadkach. Tego się nie nauczy, to się ma i kropka!
– Jeżeli masz ochotę, to posłuchaj o tej „twardości” bo może tu wcale nie chodzi o dziadków 😊