Krzysztof Jakubowski

Krzysztof Jakubowski

Krzysztof Jakubowski

Wieloletni dziennikarz radiowy, najdłużej związanym z Programem II Polskiego Radia. Obecnie prowadzi podcast Sztuka gadania na temat komunikowania się z innymi, wystąpień publicznych i pracy głosem. Jest producentem podcastów dla instytucji publicznych, firm, organizacji pozarządowych oraz osób prywatnych. Otrzymał tytuł Podcastera Roku 2019 oraz tytuł Mistrza Polski Wystąpień publicznych 2019 roku. Członek międzynarodowego klubu mówców…

Wieloletni dziennikarz radiowy, najdłużej związanym z Programem II Polskiego Radia. Obecnie prowadzi podcast Sztuka gadania na temat komunikowania się z innymi, wystąpień publicznych i pracy głosem. Jest producentem podcastów dla instytucji publicznych, firm, organizacji pozarządowych oraz osób prywatnych. Otrzymał tytuł Podcastera Roku 2019 oraz tytuł Mistrza Polski Wystąpień publicznych 2019 roku. Członek międzynarodowego klubu mówców Toastmasters International.

Nauka języków w świecie podcastów

Zabiorę Was w podróż ze świata radia do świata podcastów. Opowiem o możliwościach, korzyściach i wyzwaniach, jakie wiążą się z prowadzeniem własnej audycji internetowej (podcastu). To narzędzie, które potrafi zebrać od kilkudziesięciu do kilkuset odbiorców bez konieczności gromadzenia się w jednym miejscu. Medium, które buduje niezwykłą więź ze słuchaczem oraz staje się źródłem zarobków. Powiem jak stworzyć swój podcast od pomysłu, przez nagranie, po publikację, promocję i budowanie relacji ze słuchaczami.

W jaki sposób wykorzystać podcasty w kształceniu językowym. Jak stworzyć audycję, która nie będzie jednostronnym zaangażowaniem autora, ale relacją, dialogiem. wspólnym dziełem prowadzącego i jego słuchaczy. Bez wychodzenia z domu.