Katarzyna Gala

Katarzyna Gala

Katarzyna Gala

Doświadczony nauczyciel, metodyk i lektor współpracujący z łódzkimi szkołami językowymi, egzaminator i weryfikator OKE, tutor oraz etnolog. Aktualnie studiuje psychologię. Absolwentka Akademii Metodyka PASE i Akademii Young Learners PASE. Praktyk programu Dam Radę! i Jestem z Ciebie Dumny! Wieloletni nauczyciel języka angielskiego w państwowych przedszkolach i państwowej szkole podstawowej. Obecnie pracuje jako nauczyciel języka angielskiego…

Doświadczony nauczyciel, metodyk i lektor współpracujący z łódzkimi szkołami językowymi, egzaminator i weryfikator OKE, tutor oraz etnolog. Aktualnie studiuje psychologię. Absolwentka Akademii Metodyka PASE i Akademii Young Learners PASE. Praktyk programu Dam Radę! i Jestem z Ciebie Dumny! Wieloletni nauczyciel języka angielskiego w państwowych przedszkolach i państwowej szkole podstawowej. Obecnie pracuje jako nauczyciel języka angielskiego w Szkole Podstawowej nr 169 im. Marii Dąbrowskiej w Łodzi, współpracuje ze szkołami językowymi oraz ośrodkami szkoleniowymi w charakterze metodyka, a także wprowadza studentów Społecznej Akademii Nauk w Łodzi w tajniki przygotowania pedagogicznego. Jest autorem wielu artykułów w prasie branżowej. Interesuje się metodyką nauczania języków obcych (zwłaszcza najmłodszych uczniów), psychologią, neurolingwistyką i różnicami kulturowymi. Jest ogromną fanką polskiej kultury ludowej. Jak podkreśla – jej najważniejszą rolą społeczną jest bycie mamą sześcioletniego Wojtka, na którym z lubością i powodzeniem testuje swoje pomysły językowe. To rola, z której czerpie garściami najwięcej inspiracji i która niezmienne uczy ją pokory i przekonuje, że uczymy się nieustannie i każdego dnia.

Błąd- nieodłączny towarzysz procesu edukacyjnego. Jak przekuć porażkę w sukces?

W swoim wystąpieniu chciałabym pokazać Ci jaką ważną rolę w procesie edukacyjnym odgrywa popełnianie błędów i zachęcić nie do demonizowania ich, ale do doceniania roli jaką odgrywają w procesie edukacyjnym. Porozmawiamy także o tym dlaczego rodzice naszych uczniów robią wszystko, aby uchronić swoje dziecko przed porażką i czy mają rację. Do zobaczenia!