Katarzyna Gala

Katarzyna Gala

Katarzyna Gala

Doświadczony nauczyciel, metodyk, lektor i trener współpracujący z łódzkimi szkołami językowymi, trener wydawnictwa Macmillan, egzaminator i weryfikator OKE. Absolwentka Akademii Metodyka PASE i Akademii Young Learners PASE. Psycholog, Praktyk programów Dam Radę! i Jestem z Ciebie Dumny! oraz Praktyk Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Trener TUS. Tutor. Wieloletni nauczyciel języka angielskiego w państwowych przedszkolach i państwowej…

Doświadczony nauczyciel, metodyk, lektor i trener współpracujący z łódzkimi szkołami językowymi, trener wydawnictwa Macmillan, egzaminator i weryfikator OKE. Absolwentka Akademii Metodyka PASE i Akademii Young Learners PASE. Psycholog, Praktyk programów Dam Radę! i Jestem z Ciebie Dumny! oraz Praktyk Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Trener TUS. Tutor.

Wieloletni nauczyciel języka angielskiego w państwowych przedszkolach i państwowej szkole podstawowej. Obecnie pracuje jako nauczyciel języka angielskiego w XXXIII Liceum Ogólnokształcącym im. Armii Krajowej w Łodzi oraz współpracuje ze szkołami językowymi i ośrodkami szkoleniowymi w charakterze trenera. Jest autorem wielu artykułów w prasie branżowej oraz redaktorem merytorycznym Horyzontów Anglistyki.

Etnolog i ogromna fanka polskiej kultury ludowej.

Jak podkreśla – jej najważniejszą rolą społeczną jest bycie mamą Wojtka, na którym z lubością i powodzeniem testuje swoje pomysły językowe i nie tylko językowe dostając natychmiastową informację zwrotną 🙂 To rola, z której czerpie garściami najwięcej inspiracji i która niezmienne uczy ją pokory i przekonuje, że uczymy się nieustannie i każdego dnia.

Triada re(we)lacyjna, czyli uczeń, rodzic, nauczyciel ramię w ramię we współczesnej szkole

Kochani!

Ten kto mnie zna, wie, że tematyka relacji to mój prawdziwy konik! 🙂
Podczas wspólnego spotkania wymienimy myśli i doświadczenia dotyczące tego jak we współczesnej szkole wygląda budowanie relacji w triadzie uczeń-rodzic-nauczyciel (w teorii i praktyce!) oraz poszukamy relacyjnych rozwiązań dzieląc się dobrymi (i co najważniejsze- sprawdzonymi!) praktykami i pomysłami 🙂

Do zobaczenia!