Katarzyna Gala

Katarzyna Gala

Katarzyna Gala

Doświadczony nauczyciel, metodyk i lektor współpracujący z łódzkimi szkołami językowymi, trener wydawnictwa Macmillan, egzaminator i weryfikator OKE, tutor oraz etnolog. Aktualnie studiuje psychologię. Absolwentka Akademii Metodyka PASE i Akademii Young Learners PASE. Praktyk programu Dam Radę! i Jestem z Ciebie Dumny! Trener TUS. Wieloletni nauczyciel języka angielskiego w państwowych przedszkolach i państwowej szkole podstawowej. Obecnie…

Doświadczony nauczyciel, metodyk i lektor współpracujący z łódzkimi szkołami językowymi, trener wydawnictwa Macmillan, egzaminator i weryfikator OKE, tutor oraz etnolog. Aktualnie studiuje psychologię. Absolwentka Akademii Metodyka PASE i Akademii Young Learners PASE. Praktyk programu Dam Radę! i Jestem z Ciebie Dumny! Trener TUS. Wieloletni nauczyciel języka angielskiego w państwowych przedszkolach i państwowej szkole podstawowej. Obecnie pracuje jako nauczyciel języka angielskiego w XXXIII Liceum Ogólnokształcącym im. Armii Krajowej w Łodzi oraz współpracuje ze szkołami językowymi i ośrodkami szkoleniowymi w charakterze metodyka. Jest autorem wielu artykułów w prasie branżowej. Interesuje się metodyką nauczania języków obcych (zwłaszcza najmłodszych uczniów i młodzieży), psychologią, neurolingwistyką i różnicami kulturowymi. Jest ogromną fanką polskiej kultury ludowej. Jak podkreśla – jej najważniejszą rolą społeczną jest bycie mamą siedmioletniego Wojtka, na którym z lubością i powodzeniem testuje swoje pomysły językowe. To rola, z której czerpie garściami najwięcej inspiracji i która niezmienne uczy ją pokory i przekonuje, że uczymy się nieustannie i każdego dnia.

Pokolenie Z, a budowanie relacji – czy to jest w ogóle możliwe?

Gros moich uczniów to właśnie przedstawiciele Pokolenia Z. Mimo wielu różnic, wiele nas też łączy i właśnie na tym, co jest dla nas wspólne buduję nasze codzienne relacje i chciałabym oprzeć moją sesję.

Podczas spotkania zachęcę Was do namalowania razem ze mną portretu Pokolenia Z, co pozwoli nam zrozumieć jego przedstawicieli i ułatwi weryfikację Waszego spojrzenia i przekonań co do ważkości budowania wzajemnych relacji.

Uczestnictwo w mojej sesji sprawi, że:

– będzie Ci łatwiej zrozumieć Pokolenie Z;

– będziesz w stanie wymienić cechy charakteryzujące to pokolenie i wykorzystać je do budowania relacji z jego przedstawicielami;

– zrozumiesz dlaczego budowanie relacji jest podwaliną wszelkich innych działań;

– zapoznasz się z praktycznymi rozwiązaniami z mojej codziennej praktyki nauczycielskiej, które będziesz mógł wykorzystać na swoim nauczycielskim podwórku.

Do zobaczenia!