Karina Frejlich

Karina Frejlich

Karina Frejlich

Nauczycielka angielskiego z ponad dwudziestoletnim stażem w nauczaniu zarówno w szkole podstawowej, ponadpodstawowej, jak również w sektorze prywatnym. Laureatka konkursu Nauczyciel Języka Nagielskiego BAS za rok 2019. Pasjonatka nauczania osób ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi oraz elementów terapii na zajęciach języka obcego. Prezenterka oraz trenerka nauczycieli jak również metodyk. Blogerka i autorka materiałów edukacyjnych. Na codzień…

Nauczycielka angielskiego z ponad dwudziestoletnim stażem w nauczaniu zarówno w szkole podstawowej, ponadpodstawowej, jak również w sektorze prywatnym. Laureatka konkursu Nauczyciel Języka Nagielskiego BAS za rok 2019. Pasjonatka nauczania osób ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi oraz elementów terapii na zajęciach języka obcego. Prezenterka oraz trenerka nauczycieli jak również metodyk. Blogerka i autorka materiałów edukacyjnych. Na codzień nauczycielka w szkole podstawowej oraz właścicielka mini szkoły językowej.

Stacje dydaktyczne jako alternatywa tradycyjnego sprawdzianu

Podczas sesji podzielę się pomysłami jak przetestować wszystkie elementy tradycyjnego testu przy pomocy stacji dydaktycznych. Dodatkowo zamiast stresu uczniowie poczują dreszczyk emocji związany z wyzwaniem językowym, nauczą się współpracowac w grupie i korzystać z różnorodności zasobów jakie do zespołu wniosą jego członkowie. Podzielę się również praktycznymi sposobami jak szybko zamienić tradycyjny test na stacje dydaktyczne.