Paulina Dolęga

Paulina Dolęga

Paulina Dolęga

Od 2012 roku aktywna nauczycielka języka angielskiego, specjalizująca się w pracy z młodzieżą i dorosłymi. Trenerka nauczycieli i prelegentka konferencji metodycznych. Autorka materiałów dydaktycznych dla nauczycieli języków obcych. Właścicielka firmy edukacyjnej oraz witryny paulinadolega.com, w sieci jako „Dolanguage Paulina Dolęga”. Pasjonatka rozwoju i entuzjastka prostych rozwiązań, miłośniczka metod efektywnego uczenia (się) i praktycznych pomysłów na…

Od 2012 roku aktywna nauczycielka języka angielskiego, specjalizująca się w pracy z młodzieżą i dorosłymi. Trenerka nauczycieli i prelegentka konferencji metodycznych. Autorka materiałów dydaktycznych dla nauczycieli języków obcych. Właścicielka firmy edukacyjnej oraz witryny paulinadolega.com, w sieci jako „Dolanguage Paulina Dolęga”. Pasjonatka rozwoju i entuzjastka prostych rozwiązań, miłośniczka metod efektywnego uczenia (się) i praktycznych pomysłów na inspirujące zajęcia językowe.

Małe zmiany, duże efekty – nauczycielskie Pareto w praktyce

Czy 20% działań naprawdę może przynieść 80% efektów? W mojej sesji opowiem o przemyślanych i sprawdzonych rozwiązaniach, które pomogą Ci zaoszczędzić cenny czas, a jednoczenie pozwolą na poprowadzenie ciekawych i efektywnych lekcji. Pokażę pomysły na gotowe ćwiczenia i techniki, które wprowadzisz z łatwością i zastosujesz na Twoich lekcjach od zaraz.